.

הילד שלכם משתטח וצורח בבית של חברים? הילדה שלכם לא יודעת מה זה "לא"? הרדמות הערב ארוכות ומתישות? ומה לגבי עונשים ופרסים - עובד או לא? 

ניסתם כבר את כל הדרכים, הסברתם, שכנעתם, איימתם, צעקתם והם בשלהם - בוכים, דורשים ומסרבים.

"אני רוצה להיות האמא הזאת שמשחקת, צוחקת והכל זורם בדיוק כמו שחלמתי".

"אני רוצה להיות האבא שכיף לבלות איתו אבל גם מקשיבים לו ולא צריך לריב על כל דבר".

בפועל, הורים מספרים לנו שהפתיל שלהם קצר, ועם כל הרצון להיות סבלניים ומכילים הם מוצאים את עצמם מרוחים בבמבה על מגלשה בגינה עם ילד צורח בידיים, מרגישים עצבניים ומרירים, ורק רוצים לתקתק ולסיים את היום. 

דילמות בהורות לילדים בגיל הרך מציבות אותנו, לעיתים בפעם הראשונה, מול חוסר אונים גדול. מצד אחד אנחנו רוצים להקרין אהבה, ביטחון ולתת לילד שלנו הכל. מצד שני, הדרישות ממנו לא מפסיקות ו'מבסוט' הוא לא.

הפער הזה מקשה על התגובות שלנו - במקום מסר בטוח ובהיר יוצא מסר מבלבל שלא תמיד משקף את הערכים שהיינו רוצים לגדל את הילדים שלנו ואנחנו מתוסכלים ובעיקר מאוד עייפים. 

 

אנחנו מזמינות אתכם לעבור תהליך משמעותי שבו תלמדו שפה חדשה  שתשפיע על הביטחון העצמי שלכם ושל הילדים שלכם  

האתגר הקרוב מתחיל ב-21.2.22

להורים לילדים בגילאי הגן: מגיל שנה וחצי ועד 5.

לכל הורה שמחפש את הדרך האישית שלו במסע ההורות.

לכל הורה שנמאס לו לאיים, לצעוק, להעניש אבל לא יודע דרכים אחרות להניע את הילד שלו.

 לכל הורה שנמאס לו לאיים, לצעוק, להעניש אבל לא יודע דרכים אחרות להניע את הילד שלו.

 להורים שמבינים שההתנהלות היומיומית שלהם תשפיע על הביטחון העצמי בבית ומחוצה לו.

 להורים שחשוב להם להשקיע בקשר עם הילדים שלהם.

 

תהליך שאורכו 8 שבועות.

שפה שתאפשר לכם לבנות את הביטחון של הילדים שלכם
מפגשי zoom שבועיים עם חן ברזילאי וענת קרפל - מנחות הורים ומנהלות קהילת הורים, שבם נכיר ונלמד מודלים מחקריים מעולם ההורות.

תרגול וניתוח מקרים על בסיס המודלים ההוריים שילמדו באתגר. 

קבוצה אינטימית (עד 10) שבה תהיה התייחסות אישית לכל אחד ואחת. 

האתגר מתנהל באוירה עוטפת, מאפשרת וללא שיפוטיות.

4 הרצאות בונוס!!! בשילוב אנשי מקצוע מומחים בתחומם בנושאים משלימים: דינמיקה הורית ליד הילדים, מיניות בגיל הרך, יחס בריא לאוכל בבית ואיך מגדלים ילדים חברתיים. 

הילה ומיכאל, הורים לשניים

חן וענת הן צוות מנצח. הם מביאות באתגר הזה את הקשיים, הציפיות והתקוות של כולנו ומצליחות לתרגם את זה לדרכי פעולה ומעשים מכוונים. תוך כדי כל זה נותנות לנו להרגיש שזה גם בסדר כשיש פיספוסים. האתגר גרם לנו לחשוב על מצבים שונים ואיך להגיב, עזר לנו לעבוד על הסנטר שלנו בין אם זה עם הבנות או בנינו אפילו. תתכוננו לקבל פה כלים שילוו אתכם זמן רב

ענת אביטל, אמא לילדה

הגעתי לאתגר בלי יותר מדי אתגרים ביום יום שלנו עם הילדה ואשכרה נפקחו לי העיניים.רכשתי במהלך 8 המפגשים כלים שהתחברו לי עם כל הערכים שחשבתי שאני מיישמת בבית. פתאום המילים עצמאות ואוטונומיה נהיו חלק מהשיח שלנו, ואני כבר לא האמא בפיל בסנטר שמשתתקת בטנטרום, אני מנהלת אותו, יש לי כלים, יש לי יכולת, יש לי דרכים לעזור לה להגיע לפתרונות, יש לנו שיח על רגשות.

זה לא שהיא לא משתטחת אין תרופת פלא לזה, אבל זה חלק מההתפתחות של הילדה שלי ועם כל התסכול והקושי אני יצאתי מהאתגר עם כלים איך להגיב לסיטואציה ואני מרגישה הרבה יותר חזקה.

דנה ואמיר, הורים לשניים.

הצטרפנו לאתגר בנושא הנחיית הורים, עברנו לפני ייעוץ שינה עם הקול הפנימי להורות וידענו שההסתכלות היא הוליסטית ולא כוחנית. כל מפגש היה מלא ידע ודוגמאות מהחיים, האתגר עזר לנו ללמוד שפה ולשנות את ההסתכלות שלנו על הילד שלנו ועל עצמינו כהורים. מומלץ בחום לכל הורה!

חן ברזילאי
מנחת הורים, יועצת שינה ומנתחת התנהגות.

מייסדת הקול הפנימי להורות.

בלימודי תואר שני בייעוץ משפחה.

נשואה ואמא לשניים (4,7).

 

"אני מאמינה שתפקיד ההורות הוא אחד התפקידים המורכבים שיש לנו בחיים, פעם היה קל לגדל ילדים - היה כפר ואף אמא לא הרגישה לבד בסיטואציה המלחיצה הזאת. היום, אנחנו אבודים בתוך עולם של ידע ברשת אך בלי יכולת לתרגם את התוכן לפרקטיקה בשטח.                   

אני מאמינה שהקול הפנימי שלנו ההורים קיים גם היום, והוא הקול הנכון ביצירת גישה מותאמת לילדים, הבנת הצרכים של הילד והיכולת לספק לו ולנו בטחון. אני מזמינה תכם לאתגר כדי למצוא ולהנכיח את הקול הפנימי שלכם בבית כדי שחווית ההורות תהיה נעימה יותר".

 

ענת קרפל

אשת חינוך, תואר שני בהנחיית הורים.

מייסדת הקול הפנימי להורות.

נשואה ואמא לשניים (7, 3.5).

"אתגרי ההורות מפגישים אותנו מול הפער, הגדול לעיתים, שבין מה שדימיינו לעצמנו לפני הילדים, למה שקורה בפועל. הפער הזה, בין רצוי למצוי, מעמיד הורים בסיטואציה שהם לא ממש יודעים איך לנהוג בה. ובנוסף לתסכול שלנו ושל הילדים שלנו, רגשות האשם מציפים ותחושת חוסר האונים עולה.

ההורות מפגישה אותנו עם הילד שהיינו, עם הילד שהיינו רוצים להיות, עם הדומה והשונה מול בני ובנות הזוג שלנו. בקיצור הורות היא לא משחק ילדים :)

אתגרי ההורות פוגשים אותנו באופן יום יומי. הם משתנים לאורך הגדילה והתפתחות של הילדים שלנו ולאורך ההתפתחות האישית שלנו כהורים. הורות מיטבית היא לא עוד מתכון או מרשם, היא מותאמת ילד ומותאמת משפחה והרבה פעמים, שינוייםמותאמים ומדויקים בבית, יכולים לייצר שינוי גדול בהתנהגות ובאווירה בבית ואז נעים יותר לכל בני הבית".

האתגר בעלות של 1500 ש"ח לחודשיים.  

העלות כוללת: תהליך ליווי לימודי ושיתופי במפגשים,

תרגול משבוע לשבוע,

קבוצת וואטצאפ והרצאות בונוס

האתגר מתקיים ימי שני בשעה 21:00 בערב.

האתגר הבא מתחיל ב21.2.22

מודל העבודה של האתגר

עם מה תצאו מהאתגר?

איך לייצר הורות בטוחה שתהווה בסיס בטוח לילד שלנו, ממנו הוא יכול לחקור את העולם, להתנסות, להרגיש בטוח ובידיעה שיש לו גב איתן וסמכותי ששומר עליו, אבל גם מאפשר ומאמין בו.

 

איך לייצר הרגלים וגבולות בבית, כאלו שמבוססים על הערכים שלנו כהורים ומותאמים לבית הייחודי שלנו. הרגלים טובים מייצרים תחושת ביטחון לילד ומקטינים את מאבקי הכוחות והוויכוחים הלא נגמרים בבית. 

 

איך לבנות את תחושת המסוגלות של הילד, כדי שהוא יאמין ביכולות שלו ולא יפחד מאתגרים בדרך. ילד שתחושת המסוגלות שלו גבוהה יגדל להיות בעל הערכה עצמית גבוהה. 

איך לפתח באופן הדרגתי את האוטונומיה של הילד, תוך שמירה על הכבוד שלו, הרצונות שלו והבטיחות.  אנחנו רוצים לגדל ילדים עם סנטר חזק, המקשיבים לקול הפנימי שלהם ולא ילדים שמרצים את הסביבה. 

 

איך לזהות ולקרוא את הסימנים שהילד שלנו שולח לנו, כדי לראות ולהבין את הצורך שעומד מאחורי ההתנהגות שאנחנו רואים. 

 

אסטרטגיות בוויסות רגשות, העוזרות להפחית רגשות שליליים.

 

איך אנחנו כהורים יכולים להיות חוף המבטחים של הילד שלנו.

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.